Вітаємо Клапоух Владиславу і Картавцеву Тетяну (керівник – проф Криворучко О.М.), Резніченко Ананстасію (керівник - доц. Ачкасова Л.М.), Діхтяренко Катерину та Луніна Пилипа (керівник доц. Водолажська Т.О.) із здобуттям дипломів ІІ ступеня на Всеукраїнському інтелектуальному змаганні серед студентів, які навчаються за спеціальністю 073 «Менеджмент», які відбулися 29 квітня 2026 року. Ці змагання традиційно проводяться на базі Одеського національного економічного університету за підтримки Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти.
Висока оцінка журі представлених робіт відбувалась за критеріями актуальності, наукової обґрунтованості, дослідницької глибини, практичної значимості та якості аналітичного опрацювання матеріалу. Успішний захист робіт підтвердив належний рівень наукової підготовки здобувачів.
Захист конкурсних робіт відбувався у форматі підсумкової науково-практичної конференції, яка передбачала роботу 10-ти секцій за 8-му напрямками відповідно до основних пріоритетних напрямів наукових досліджень учасників конкурсу. Представлені роботи охопили 3 з 8 напрямків. Такий формат захисту забезпечив відкритий науковий обмін результатами досліджень та їх фахове рецензування. Учасники продемонстрували вміння аргументовано презентувати власні напрацювання, відповідати на запитання та обґрунтовувати отримані висновки.
Досягнуті результати є свідченням системної підготовки та ефективного наукового супроводу. Отримане визнання є важливим етапом у розвитку наукового потенціалу студентів кафедри менеджменту та їх подальшій інтеграції у наукове середовище. Бажаємо здобувачам та їх керівникам нових наукових досягнень, професійного зростання та успішної реалізації майбутніх дослідницьких ініціатив.