Опубликовано:

ХVІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку підприємництва»

25 листопада 2022 року на базі кафедри економіки і підприємництва факультету управління та бізнесу ХНАДУ відбулася ХVІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку підприємництва».

Міжнародний захід відбувся у дистанційному та заочному форматах. В цілому на конференцію...

Опубликовано:

Вітаємо проф. Левченко Я.С. із включенням у якості міжнародного експерта до складу ГЕР НАЗЯВО!!!

Відповідно до рішення Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) від «22» листопада 2022 року (протокол № 20) Левченко Ярослава Сергіївна – доктор наук з галузі «Управління та адміністрування», професор, декан факультету підготовки іноземних громадян, професор кафедри...

Опубликовано:

Вітаємо студентів Університету з нагородженням Подякою Харківського міського голови!

18 листопада 2022 року відбулося урочисте відзначення найкращих здобувачів вищої освіти міста Харкова, присвяченого Дню студента.

Опубликовано:

Надходження до наукової бібліотеки

Запрошуємо ознайомитися з навчальним посібником, який розміщено в цифровому архіві Харківського національного автомобільно-дорожнього університету ElArKhADI.

Shevchenko, І. Economics of enterprise : course book for practical classes and independent work of students / I. Shevchenko, О. Dmytriieva....

Опубликовано:

Вийшов з друку навчальний посібник англійською мовою «Економіка підприємства»

Вийшов з друку навчальний посібник англійською мовою «Економіка підприємства» авторів професорки кафедри економіки і підприємництва, д.е.н., доц. Шевченко І.Ю., завідувачки кафедри економіки і підприємництва, д.е.н., проф. Дмитрієвої О.І.

Навчальний посібник призначений для практичних занять і...

Опубликовано:

Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Інновації для відновлення України: погляд молоді»!

3 листопада 2022 року Інститутом стратегій інноваційного розвитку і трансферу знань в рамках реалізації міжнародного освітньо-наукового проєкту «Territory of innovations: best practices for sustainable development at the local level» було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу наукових робіт...

Опубликовано:

Нові надходження до наукової бібліотеки

Запрошуємо ознайомитися з конспектами лекцій, які розміщено в цифровому архіві Харківського національного автомобільно-дорожнього університету ElArKhADI.

  • Воропай, О. В. Технічна механіка : конспект лекцій / О. В. Воропай, А. С. Шарапата. – Харків : ХНАДУ, 2022. − 124 с.
      Внешняя ссылка открывается в новом окнеПерегляд за посиланням
  • Деді...
Опубликовано:

Запрошуємо до участі у ХVI Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку підприємництва»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ХVI Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку підприємництва», що відбудеться 25 листопада 2022 року на базі кафедри Економіки і підприємництва.

Формат проведення конференції - дистанційний. Участь у конференції...

Опубликовано:

Вітаємо призерів Фіналу Ukraine Recovery Case Championship!

28 жовтня 2022 року відбувся Фінал Ukraine Recovery Case Championship, організований Всеукраїнською кейс-спільнотою CASERS. Проєкт реалізується в межах програми «Мріємо та діємо» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У конкурсному відборі змагалися 120 учасників,...

Опубликовано:

Вітаємо з перемогою у Конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності!

12 жовтня 2022 року на базі Державного біотехнологічного університету у вигляді підсумкової відеоконференції відбувся фінал Конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності.

За результатами презентації учасниками бізнес-планів експертною комісією було прийнято рішення про нагородження дипломом ІІ...

Опубликовано:

Команда ХНАДУ «KharkivCity» – фіналісти Ukraine Recovery Case Championship

21 жовтня 2022 року було оголошено попередні результати кейс-чемпіонату Ukraine Recovery Case Championship від Всеукраїнської кейс-спільноти CASERS, який проводиться в межах програми «Мріємо та діємо» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Протягом місяця команди...

Опубликовано:

ХНАДУ отримав Ліцензійну картку на безкоштовне користування кошторисними програмами протягом 2022/2023 н.р.

Наш університет як учасник Всеукраїнського проєкту «Будуємо майбутнє разом» отримав від постачальника програмного забезпечення ТОВ «Computer Logic Group» Ліцензійну картку (Серія: UA 22/05-143) на безкоштовне користування протягом 2022/2023 навчального року наступними кошторисними програмами:

  • Інфо...

Вверх