НОВОСТИ

Опубликовано:

Підсумки роботи кафедри економіки і підприємництва у 2019/2020 навчальному році

Минув ще один навчальний рік, а отже час підводити підсумки. 2019/2020 навчальний рік для кафедри економіки і підприємництва став роком викликів, досягнень і звершень.

Навчально-методична робота. Забезпечено викладання 62 навчальних дисциплін, проведення 4 видів практик, курсове...

Опубликовано:

Проходження викладачами кафедри економіки і підприємництва курсу «Етика професійного бухгалтера»

Знання етичних принципів настільки ж важливо, як і знання стандартів фінансової звітності або стандартів аудиту. Але етика це не стандарти, а підґрунтя до якісних послуг, яким довіряють. Саме тому викладачі кафедри економіки і підприємництва підвищують свою майстерність в даному...

Опубликовано:

Перемога у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»!

4 червня 2020 р. на базі Одеського національного політехнічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність». На конкурс кращими ЗВО України було представлено 146 дипломних робіт магістрів і...

Опубликовано:

Вітаємо Відмінника ХНАДУ та Найкращого викладача очима студентів ХНАДУ!

На факультеті управління та бізнесу відбулися урочистості з приводу нагородження кращих студентів Нагрудними знаками «Відмінник ХНАДУ», а їх викладачів-наставників – Грамотами за перемогу у номінації «Найкращі викладачі очима студентів ХНАДУ».

Цьогоріч звання «Відмінник ХНАДУ»...

Опубликовано:

На кафедрі економіки і підприємництва відбулися захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів

У період 16-19.06.2020 р. на кафедрі економіки і підприємництва відбулися захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів здобувачами вищої освіти за спеціальностями 051 «Економіка», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Кваліфікаційні роботи виконані студентами...

Опубликовано:

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО!!!

Доцента кафедри

економіки і підприємництва

Левченко Ярославу Сергіївну

 

з отриманням

Подяки Голови районної державної адміністрації Солошенко Б.

 

за активну громадську позицію, наполегливість у роботі, творчу, плідну та самовіддану співпрацю в інтересах...

Опубликовано:

Вийшов друком Збірник студентських наукових праць «Економічні перспективи»

На кафедрі економіки і підприємництва вийшов друком Збірник студентських наукових праць «Економічні перспективи» № 12 (том 1).

Черговий випуск містить 55 наукові статті здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) і другим (магістерським) рівнями.

Наукові статті...

Опубликовано:

Видано монографію «Основи теорії транспортних систем»

Вийшла друком монографія «Основи теорії транспортних систем» авторів д.т.н, професора, завідувача кафедри транспортних систем і логістики Горбачова П.Ф., д.е.н, професора, декана факультету управління та бізнесу Дмитрієва І.А.

У монографії викладено основні теоретичні положення...

Опубликовано:

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО!!!

Доцента кафедри

економіки і підприємництва

Шершенюк Олену Миколаївну

 

з отриманням

Подяки Міністерства освіти і науки України

 

 (Наказ Міністерства освіти і науки України

від 06 травня 2020 року № 95).

 

  Бажаємо нових наукових здобутків!!!

Ректорат,...

Опубликовано:

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО!!!

Завідувача кафедри

економіки і підприємництва

Шевченко Інну Юріївну

 

з призначенням

стипендії Кабінету Міністрів України

для молодих учених

 

 (Постанова президії Комітету з Державних премій України

в галузі науки і техніки від 10 червня 2020 року № 4).

 

 Ба...

Опубликовано:

Вітаємо переможців XІV Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

1 червня 2020 року Радою ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІVрівнів акредитації Харківського регіонувизначено переможців XІV Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

За результатами оцінок експертної...

Опубликовано:

На факультеті управління та бізнесу проведено Zoom-день відкритих дверей

Карантин не завада для спілкування із абітурієнтами та їх батьками. Так 23 травня 2020 року факультет управління та бізнесу провів Zoom-день відкритих дверей. Серед доповідачів виступили декан факультету управління та бізнесу та завідувачі кафедр.  

Вверх

ГЛАВНЫЕ СОБЫТИЯ 2018-2019 УЧЕБНОГО ГОДА

 

Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеДОЦЕНТУ КАФЕДРЫ ЭКОНОМИКИ И ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВА ШЕВЧЕНКО ИННЕ ЮРЬЕВНЕ ПРИСУЖДЕНА ПРЕМИЯ ВЕРХОВНОЙ РАДЫ УКРАИНЫ ТАЛАНТЛИВЫМ МОЛОДЫМ УЧЕНЫМ В ОБЛАСТИ ФУНДАМЕНТАЛЬНЫХ И ПРИКЛАДНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ И НАУЧНО-ТЕХНИЧЕСКИХ РАЗРАБОТОК ЗА 2018 ГОД

 

Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеРАБОТА АККРЕДИТАЦИОННОЙ КОМИССИИ НА КАФЕДРЕ ЭКОНОМИКИ И ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВА ПО АККРЕДИТАЦИИ ОБРАЗОВАТЕЛЬНО-ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ ПРОГРАММЫ «ЭКОНОМИКА» ВТОРОГО (МАГИСТЕРСКОГО) УРОВНЯ ВЫСШЕГО ОБРАЗОВАНИЯ ПО СПЕЦИАЛЬНОСТИ 051 «ЭКОНОМИКА»

 

Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеРАБОТА АККРЕДИТАЦИОННОЙ КОМИССИИ НА КАФЕДРЕ ЭКОНОМИКИ И ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВА ПО АККРЕДИТАЦИИ ОБРАЗОВАТЕЛЬНО-ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ ПРОГРАММЫ «ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВО, ТОРГОВЛЯ И БИРЖЕВАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ» ВТОРОГО (МАГИСТЕРСКОГО) УРОВНЯ ВЫСШЕГО ОБРАЗОВАНИЯ ПО СПЕЦИАЛЬНОСТИ 076 «ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВО, ТОРГОВЛЯ И БИРЖЕВАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ»

 

Внутренняя ссылка открывается в текущем окне8 ДЕКАБРЯ 2018 ГОДА КАФЕДРОЙ ЭКОНОМИКИ И ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВА ХНАДУ В РАМКАХ ДНЯ ОТКРЫТЫХ ДВЕРЕЙ ХНАДУ БЫЛ ПРОВЕДЕН ФИНАЛ КОНКУРСА НАУЧНЫХ РАБОТ «МОЛОДЫХ ЭКОНОМИСТОВ» И МОЛОДЕЖНЫЙ ФОРУМ «ПРОБЛЕМЫ И ПЕРСПЕКТИВЫ РАЗВИТИЯ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВА: ВЗГЛЯД МОЛОДЕЖИ»

 

Внутренняя ссылка открывается в текущем окне30 НОЯБРЯ 2018 ГОДА КАФЕДРОЙ ЭКОНОМИКИ И ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВА ХНАДУ БЫЛА ПРОВЕДЕНА XII МЕЖДУНАРОДНАЯ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ «ПРОБЛЕМЫ И ПЕРСПЕКТИВЫ РАЗВИТИЯ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВА»