ХІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА»

27 листопада 2020 року кафедрою економіки і підприємництва проведено ХІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми та перспективи розвитку підприємництва». 

Співорганізаторами конференції виступили Університет Миколаса Ромериса (м. Вільнюс, Литва), Мідлсекський університет (м. Лондон, Велика Британія), Ризький технічний університет (м. Рига, Латвія), Лодзінський технічний університет (м. Лодзь, Польща), Академічне співтовариство Міхала Балудянського (м. Кошице, Словаччина).

У зв’язку з карантинними заходами конференцію було проведено у дистанційному форматі із застосуванням комунікаційного засобу ZOOM.

У конференції прийняли участь 176 науковців із 48-и установ: 171 дослідник із 43-х ЗВО та науково-дослідницьких установ із різних міст України, 3 учасника із 3-х закордонних ЗВО, 2 фахівця-практика − фахівець з обслуговування бізнес-клієнтів АТ «ПроКредит Банк» і директор ПП КК «Глобус».

До організаційного комітету конференції надійшло та було рекомендовано до друку 217 тез доповідей за секціями: секція «Нормативно-правове забезпечення реалізації підприємницьких ініціатив» − 4 тези доповідей; секція «Економічний потенціал суб’єктів підприємництва» − 51 теза доповідей; секція «Перспективні напрями підприємницької діяльності в умовах трансформації економічних відносин» − 56 тез доповідей; секція «Міжнародний бізнес у системі сучасного підприємництва» − 18 тез доповідей; секція «Облік, аудит і оподаткування підприємницької діяльності» − 18 тез доповідей; секція «Управління та адміністрування діяльності суб’єктів підприємництва» − 44 тези доповідей; секція «Діяльність у сфері фізичного виховання та спорту як підприємництво» − 26 тез доповідей.

За результатами роботи конференції сформовано матеріали та резолюцію, які містять новітні підходи до формування науково-методичного забезпечення розвитку підприємництва як основи соціально-економічного розвитку підприємств, галузей, регіонів і держав.

To top