НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ

Опубліковано:

Кафедра АКІТ вітає переможців всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Вітаємо переможців всеукраїнського конкурсу «Системи автоматизованого проєктування та комп'ютерного моделювання в науці та виробництві» у номінації «Комп’ютерне моделювання».

Опубліковано:

Вступ 2022. Консультаційний центр приймальної комісії ХНАДУ у Вінниці

Механічний факультет Харківського національного автомобільно-дорожнього університету запрошує отримати інформацію з питань вступу до ХНАДУ у 2022 році.

Опубліковано:

Викладачі кафедри АКІТ у консультаційному центрі ХНАДУ у м. Полтава

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій запрошує  абітурієнтів до консультаційного центру  за адресою  м. Полтава пл. Слави, 4/2.

Опубліковано:

Вітаємо переможців міжнародного конкурсу студентських наукових робіт!

Вітаємо переможців міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 151 – «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології»!

Опубліковано:

Шановні студенти груп МА-41-18, МА-36т1-19, МА-45т3-20!

21 червня 2022 року в дистанційному режимі на платформі Moodle відбудеться кваліфікаційний іспит зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».
Вхід на платформу Moodle: dl2022.khadi.kharkov.ua/course/view.php

Опубліковано:

Проєкт нової редакції ОПП магістра за спеціальністю 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології"

31 травня відбулось засідання кафедри  АКІТ по внесенню змін до  проєкта ОПП магістра за спеціальністю 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології"

Опубліковано:

Проєкт нової редакції ОПП за спеціальністю 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології"

Кафедра автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій ХНАДУ запрошує всіх зацікавлених до обговорення проєкту нової редакції Освітньо-професійної програми за спеціальністю 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Внешняя ссылка открывается в новом окнеПроєкт...

Опубліковано:

Живемо і працюємо з вірою в нашу Перемогу!

11 травня на кафедрі АКІТ  у  он-лайн режимі  відбудеться засідання секції «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» щорічної 86-ї Міжнародної науково-технічної та науково-методичної конференції викладачів ХНАДУ.

 

 

Опубліковано:

Наука попри все!

Науковці кафедри АКІТ попри непрості умови продовжують активно та наполегливо працювати, отримуючи на сучасних напрямах науки результати високого, світового рівня!

Опубліковано:

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ПРО БОГАТИРЕНКА КОСТЯНТИНА ІВАНОВИЧА

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій із сумом повідомляє, що на 74 му році пішов з життя попередній завідувач кафедри, Вчитель багатьох випускників Богатиренко Костянтин Іванович

За датою