Зустріч із фахівцем з міжнародної компанії AB InBev Сzech s.r.o. (Чехія)

Кафедра менеджменту організовує серію зустрічей із фахівцями-практиками для студентів спеціальності «Менеджмент». Ці заходи призначені для збагачення теоретичного навчання практичним досвідом та розширення горизонтів майбутніх менеджерів. Один із найважливіших моментів в освіті — це можливість вивчення від людей, які вже успішно працюють у галузі. Саме з цією метою 12 вересня 2023 року було організовано онлайн теоретично-практичне заняття для здобувачів вищої освіти спеціальності «Менеджмент».

Тренінг на тему «Фінансовий аналіз та логістика на практиці: досвід із світового бізнесу» провів Архіпов Олег фахівець-аналітик з фінансового планування та ефективності логістики і виробництва, який на даний момент працює у міжнародній компанії AB InBev Сzech s.r.o. в м. Прага (Чехія) на посаді Supply FP&A analyst.

На занятті Архіпов Олег присвятив увагу фінансовій аналітиці, аналізу доходів та логістичних витрат, прибутку та рентабельності. Він розкрив важливі аспекти фінансового управління та показав студентам, як використовувати ці знання на практиці. Це заняття було проведено для студентів 1 курсу магістратури та 4 курсу бакалавратури, які готуються до вступу в світ професійного менеджменту. Вони отримали можливість дізнатися, як теорія перетворюється в реальні результати, і відкрили для себе нові можливості для розвитку своєї кар'єри.

Ця зустріч була особливо цінною, оскільки Архіпов Олег є випускником нашої кафедри менеджменту. Це ще один приклад того, наскільки успішно випускники нашої спеціальності працюють як в Україні, так і за кордоном. Вони є справжніми лідерами у своїх областях і прикладом для наших студентів, спонукаючи їх до подолання нових горизонтів та досягнення вершин успіху.

Заходи, подібні до цього, сприяють розвитку компетентностей та навичок, необхідних для успішного ведення бізнесу. Здобувачі отримали унікальну можливість познайомитися з реальними викликами, з якими стикаються фахівці в сфері менеджменту та логістики.

Ми щиро дякуємо Архіпову Олегу за цінний досвід, який він подарував нашим студентам. Такі інтерактивні зустрічі роблять наше навчання більш плідним та допомагають нашим студентам стати успішними менеджерами в майбутньому. Ми віримо, що такі події стануть традицією та будуть сприяти подальшому розвитку наших студентів.


To top

За датою