Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Туризм»!

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 4 жовтня 2019 року № 1271 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» базовим закладом вищої освіти за напрямом «Туризм» було призначено Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Для участі у І етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Туризм» надійшло 104 наукові роботи студентів закладів вищої освіти. З поміж наукових робіт, що надійшли на конкурс, була й наукова робота студенток нашого ЗВО, які навчаються на третьому курсі за спеціальністю 051«Економіка», − Сопельник Вікторії та Тихонюк Дарини.

За результатами подвійного рецензування наукова робота наших студенток на тему «Теоретико-методичні та концептуальні аспекти державного програмування розвитку туризму в Україні» була оцінена в 77,5 балів зі 100 балів і рекомендована до участі в ІІ етапі ІІ туру конкурсу – підсумковій науково-практичній конференції, що мала відбутися 27 березня 2020 р.

У зв’язку із запровадженням в Україні карантину на період 12.03-03.04.2020 р. галузевою конкурсною комісією було прийнято рішення про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Туризм» за результатами І етапу ІІ туру конкурсу, відповідно до яких студенток ХНАДУ Сопельник Вікторію та Тихонюк Дарину було нагороджено дипломами ІІІ ступеня.

Колектив кафедри економіки і підприємництва вітає

Сопельник Вікторію та Тихонюк Дарину, а також їх наукового керівника проф. Шевченко І.Ю. зі здобутою перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Туризм»! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та подальших наукових звершень!


To top

За датою