Управління транспорту Харківської обласної військової адміністрації підтримує освітні програми ХНАДУ

Листом № 04-05/1757 від 17.11.2023 р. Управління транспорту Харківської обласної військової адміністрації висловило підтримку реалізації в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті освітніх програм «Економіка» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

 

Текст листа наступний:

«Управління транспорту Харківської обласної військової адміністрації підтримує реалізацію в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті освітніх програм «Економіка» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Вказані програми на сьогоднішній день є єдиними освітніми програмами у Харківському регіоні, якими передбачена підготовка фахівців і професіоналів з економіки, підприємництва та торгівлі у сфері автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

Ринок праці Харківської області демонструє дефіцит кваліфікованих кадрів у видах економічної діяльності «Транспорт, складське господарство, поштова та кур'єрська діяльність», «Оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів». Потреба у випускниках освітніх програм «Економіка» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Харківського національного автомобільно-дорожнього університету зростає також у зв’язку з довгостроковою та повномасштабною реалізацією програми Президента України «Велике будівництво».

З огляду на стратегічну важливість підготовки кваліфікованих фахівців з економіки, підприємництва та торгівлі у сфері автомобільного транспорту та дорожнього господарства для забезпечення економіки Харківської області необхідним кадровим потенціалом, рекомендуємо всебічно та повсякчасно сприяти розвитку освітніх програм «Економіка» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті»

Начальник Управління Володимир НАКОНЕЧНИЙ

fileadmin/F-FUB/Економіки_і_підприємництва/ek_predpriyatiy/OP/Лист_УТ_ХОВА_17.11.2023.pdfНачинается скачивание файлаДетальніше

 

Харківський національний автомобільно-дорожній університет щиросердно дякує Управлінню транспорту Харківської обласної військової адміністрації за відзначення унікальності освітніх програм «Економіка» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та зобов’язується сприяти належному забезпеченню економіки Харківської області необхідним кадровим потенціалом!


To top

За датою