Проф. Шевченко І.Ю. – запрошений лектор Казахського автомобільно-дорожнього інституту ім. Л.Б. Гончарова

У 2023/2024 н.р. продовжується успішна реалізація Договору про співпрацю між Казахським автомобільно-дорожнім інститутом ім. Л.Б. Гончарова (Казахстан) та Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом.

Цьогоріч сторони договору дійшли згоди щодо того, що протягом осіннього семестру 2023/2024 н.р. викладання англійською мовою лекцій обсягом 30 годин з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» здобувачам вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за освітніми програмами «Економіка» та «Облік і аудит» у Казахському автомобільно-дорожньому інституті ім. Л.Б. Гончарова буде здійснювати декан факультету управління та бізнесу, професор кафедри економіки і підприємництва Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, д.е.н., проф. Шевченко Інна Юріївна.

Перші лекції проф. Шевченко І.Ю. у якості запрошеного лектора Казахського автомобільно-дорожнього інституту ім. Л.Б. Гончарова відбулися 07.09.2023 р. і 14.09.2023 р.

Бажаємо успішної реалізації в осінньому семестрі 2023/2024 н.р. міжнародної академічної мобільності викладачів згідно Договору про співпрацю між Казахським автомобільно-дорожнім інститутом ім. Л.Б. Гончарова та Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом!


To top

За датою