Перемога здобувачів кафдри менеджменту у Всеукраїнському творчому конкурсі

Здобувачі вищої освіти рівня бакалавра кафедри менеджменту Резніченко Анастасія й Діхтяренко Катерина під керівництвом доц. Ачкасової Л.М. здобули перемогу та отримали дипломи за ІІ місце у ІІ Всеукраїнському творчому конкурсі наукових робіт «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах сучасних викликів та загроз», який проводився за ініціативи державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Конкурс проводився для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями/освітніми програмами галузі знань 07 «Управління та адміністрування».

Конкурс проходив у період з квітня по червень 2024 року на базі Центральноукраїнського національного технічного університету в місті Кропивницький, Україна.

Цей успіх підтверджує високий рівень підготовки студентів кафедри менеджменту та їхню здатність вирішувати складні управлінські завдання в умовах сучасних викликів та загроз. Резніченко Анастасія й Діхтяренко Катерина продемонстрували виняткові знання та навички, а також творчий підхід до наукових досліджень.

Доцент Ачкасова Л.М. відіграла ключову роль у підготовці студентів до конкурсу, надаючи їм необхідні консультації та підтримку. Її професіоналізм і досвід стали важливим фактором успіху студентів.

Вітаємо переможців та їхнього наукового керівника з цією значною досягненням! Бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності та реалізації нових проектів. Цей результат є прикладом для всіх студентів і надихає їх на нові звершення в академічному середовищі  


To top

За датою