МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРИВЕРНУЛА УВАГУ ЕКСПЕРТІВ З 10 КРАЇН

17 листопада 2023 року, відбулася Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених під назвою "Сучасні напрямки розвитку економіки і менеджменту підприємств України". Захід відбувся на кафедрі менеджменту Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Конференція була розділена на п'ять секцій, які включали у себе широкий спектр тематичних напрямків, таких як перспективи розвитку економіки підприємства та підприємництва, менеджмент організацій та адміністрування, логістичний та маркетинговий менеджмент, управління фінансовою діяльністю та соціально-політичні аспекти розвитку менеджменту.

Ця подія зібрала 214 учасників з 10 різних країн, серед яких були представлені Україна, Азербайджан, Польща, Австрія, Казахстан, Литва, Нідерланди, Німеччина, Норвегія та Туреччина. Учасники конференції представляли 43 заклади вищої освіти та подали на розгляд 175 доповідей, з яких 112 надійшли від сторонніх організацій.

Цікавою особливістю цієї події була активна участь молодих учених: 76 осіб взяли участь у конференції, з них 138 – здобувачі вищої освіти. Цей захід став важливою платформою для обміну досвідом, інноваційними ідеями та поглядами експертів з різних країн щодо сучасних викликів у сфері економіки та менеджменту підприємств.

Вчені та учасники конференції активно обговорювали стратегії й можливості розвитку, спільно намагаючись визначити шляхи подальшого росту та вдосконалення в галузі економіки   


To top

За датою