Чи маєте Ви бажання стати процвітаючою людиною? Або маєте намір бути таким спеціалістом, без якого не може існувати жодна організація? Якщо Ви двічі відповіли "ТАК" - Вам до нас, отримувати професію фахівця з обліку і оподаткування!

УВАГА!!! У нас є можливість навчатись за рахунок бюджетних коштів!

Кафедра обліку і оподаткування здійснює підготовку бакалаврів і магістрів на денну та заочну форми навчання за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»

Бухгалтерський облік здебільшого називають мовою бізнесу. І це справді так. Адже він широко використовується в діловому світі для опису ділових стосунків між різними підприємствами. Крім того, термінами і поняттями бухгалтерського обліку широко оперують не тільки бухгалтери і менеджери, а й фінансисти, плановики та інші фахівці управлінського апарату будь-якого підприємства, власники, інвестори, банкіри, юристи, — всі, хто так чи інакше вступає в ділове життя.

Робота будь-якого підприємства або колективу значною мірою залежить від розвитку бухгалтерського обліку, що є інформаційною базою управління та контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств, фірм, об’єднань.

Навчальний процес здійснюється висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, який має досвід роботи в країнах з розвиненою ринковою економікою до складу яких Україна інтенсивно інтегрується. До навчального процесу залучаються провідні фахівці суб’єктів господарювання, науково-дослідних установ.

Професія фахівця з обліку і оподаткування є універсальною і перспективною у кар’єрному зростанні. У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті фахівці з обліку і оподаткування отримають ґрунтовні знання з фінансового, податкового та управлінського обліку; аудиту; інформаційних систем і технологій обліку; обліку зовнішньоекономічної діяльності, бізнес-планування, бюджетування; фінансово-економічної аналітики в усіх сферах економічної діяльності. 

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Тест "Чи можу я бути бухгалтером?"

Перейти до тесту

Наші переваги і особливості:

  • Диплом найвищого IV рівня акредитації.
  • Отримання ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ, в якому, крім нашої спеціальності, прописана можливість викладання економічних дисциплін.
  • Доступна вартість навчання (можлива оплата за семестр, та щомісяця).
  • Високий рівень професіоналізму випускників.
  • Можливість отримання диплому закордонних ВНЗ – партнерів, стажування за кордоном.
  • Наявність гуртожитку поряд з навчальним корпусом.
  • Сприяння працевлаштуванню.
  • Можливість продовження навчання в аспірантурі. 

Контакти

вул. Ярослава Мудрого, 25,ст. метро «Пушкінська».,

вул. Владислава Зубенка 3А, ст. метро «Академіка Павлова».

За додатковою інформацією звертайтеся:                     

+380(50) 919-45-07

Юрій Олексійович;

+380(50) 307-97-03

Ірина Олександрівна.    

Перелік дисциплін для вступу на спеціальність "Облік і оподаткування" у 2021 році