Кафедра обліку і оподаткування здійснює підготовку бакалаврів і магістрів на денну та заочну форми навчання за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»

Бухгалтерський облік - мова бізнесу. Він широко використовується в діловому світі для опису ділових стосунків між різними підприємствами. Крім того, термінами і поняттями бухгалтерського обліку широко оперують не тільки бухгалтери і менеджери, а й фінансисти, економісти та інші фахівці управлінського апарату будь-якого підприємства, власники, інвестори, банкіри, юристи — усі, кого цікавить ділове життя і кар’єрне зростання.

Бухгалтерський облік – є інформаційною базою управління та контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств усіх форм власності та господарювання.

Фахівець з обліку і оподаткування -  високоосвічена та компетентна людина, з кваліфікацією, яка відповідає критеріям професії; він є неординарною і всебічно розвиненою особистістю, яка постійно вдосконалює свій рівень; сучасний бухгалтер – це комунікабельний спеціаліст, здатний до ділового спілкування. 

 Однією з переваг роботи бухгалтера є стабільність та універсальність, адже кваліфіковані спеціалісти завжди мають попит на ринку праці. Другою перевагою є великі можливості на ринку праці. Робота бухгалтера дає впевненість у наступному дні, адже навіть під час можливої кризи на підприємстві, заробітну платню зазвичай бухгалтери отримують перші!

Кафедра обліку і оподаткування, яка представлена висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, запрошує отримати ґрунтовні знання з фінансового, податкового та управлінського обліку; аудиту; інформаційних систем і технологій обліку; обліку зовнішньоекономічної діяльності, бізнес-планування, бюджетування; фінансово-економічної аналітики в усіх сферах економічної діяльності. 

 

Чекаємо на Вас!

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!

Наші переваги і особливості:

  • Диплом найвищого IV рівня акредитації.
  • Доступна вартість навчання (можлива оплата за семестр, та щомісяця).
  • Можливість отримання диплому закордонних ВНЗ – партнерів, стажування за кордоном.
  • Отримання престижної професії, що високозатребувана на ринку праці.
  • Високий рівень професіоналізму випускників.
  • Можливість отримання навичок і вмінь, які можуть стати в нагоді у разі створення власного бізнесу.
  • Наявність гуртожитку поряд з навчальним корпусом.
  • Сприяння працевлаштуванню.
  • Нові знайомства і спілкування з цікавими людьми.

Контакти

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 25,
корпус ФПІГ (вхід з вул. Каразіна), 2-й поверх, ауд. 204
Станція метро: «Пушкінська»

За додатковою інформацією звертайтеся:                     

+380(50) 919-45-07

Юрій Олексійович;

+380(50) 307-97-03

Ірина Олександрівна.    

Перелік дисциплін для вступу на спеціальність "Облік і оподаткування" у 2023 році

Тест "Чи можу я бути бухгалтером?"

Перейти до тесту