ІІІ Міжнародна науково-методична конференція «Вища освіта за новими стандартами: виклики у контексті діджиталізації та інтеграції в міжнародний освітній простір» 04 квітня 2024 р.

Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Сучасні напрямки розвитку економіки і менеджменту підприємств України» 17 листопада 2023 р.

ІІ Міжнародна науково-методична конференція «Вища освіта за новими стандартами: виклики у контексті діджиталізації та інтеграції в міжнародний освітній простір» 23 березня 2023 р.

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні напрямки розвитку менеджменту та економіки в умовах VUCA-світу» 17 листопада 2022 р.

Міжнародна науково-методична конференція «Вища освіта за новими стандартами: виклики у контексті діджиталізації та інтеграції в міжнародний освітній простір» 10 травня 2022 р.

Науково-методична інтернет-конференція «Вища освіта за новими стандартами: виклики у контексті діджиталізації та інтеграції в міжнародний освітній простір» 25 березня 2021 р.

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Сучасні напрямки розвитку економіки і менеджменту підприємств України»

VІ Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Сучасні напрямки розвитку економіки і менеджменту на підприємствах України»

V Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Сучасні напрямки розвитку економіки і менеджменту на підприємствах України»

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні напрямки розвитку економіки і менеджменту на підприємствах України»

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні напрямки розвитку економіки і менеджменту на підприємствах України»

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Сучасні напрямки розвитку економіки і менеджменту на підприємствах України»

І Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, аспірантів та студентів «Сучасні напрямки розвитку економіки і менеджменту на підприємствах України»