В квітні – травні 2023 року викладач доц. Близнюк А.О. отримав Міжнародний освітній грант № EG/U/22-23/06/08 (у розмірі EUR 3500) в рамках XII Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних і науково-педагогічних працівників «Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу» від Міжнародного історико-біографічного інституту (Dubai - New York - Rome - Jerusalem - Beijing). Викладачу було присвоєно кваліфікацію Міжнародний керівник категорії Б в галузі Освіти та Науки, та Міжнародного Вчителя/Викладача. |
В жовтні – грудні 2022 року викладачі доц. Ачкасова Л.М. та доц. Кудрявцева О.В. прийняли участь у міжнародному освітньому проєкті «Онлайн-курс професійного розвитку «Digital Teaching», який організований відповідно до міжнародної програми мобільності персоналу та спрямований на вдосконалення професійних навичок у сфері цифрового навчання. Підвищення кваліфікації за напрямком «Digital Teaching: Технології цифрового навчання» проходило на базі Технічного університету Дрездена. Проект було реалізовано за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) в рамках міжнародного проєкту «Establishment of German-Ukrainian University Network for Securing Successful Education in Ukrainian Universities in Time of War and Crisis» програми фінансування «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis, 2022».
| |
В грудні 2021 – січні 2022 року викладач доц. Ачкасова Л.М. отримала Міжнародний освітній грант № EG/U/21-22/10/01 (у розмірі EUR 3500) в рамках ІІ Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних і науково-педагогічних працівників «Нобелівський курс: Нові знання, Ідеї, Досвід, Цінності, Компетентності» від Міжнародного історико-біографічного інституту (Dubai - New York - Rome - Jerusalem - Beijing). Викладачу було присвоєно кваліфікацію Міжнародний керівник категорії Б в галузі Освіти та Науки, та Міжнародного Вчителя/Викладача. |
У зимовому семестрі 2021/2022 навч. року здобувачки третього рівня освіти Ковальва О.П. та Мезенцова А.В. взяли участь в академічній мобільності (сертифікати від 31.12.2021р.) в рамках міжнародного проєкту "Enhancement of the HEIs Institutional capacity and Researches career development", який включав навчальну активність впродовж 180 годин / 6 кредитів (Ковальва О.П. - сертифікат №1108.21 та Мезенцова А.В. - сертифікат №1114.21 від 9.12.2021 р.). В рамках цього проєкту також прийняли участь у міжнародній конференції "EU Funding Perspective 2021-2027: The Opportunities For Eastern Partnership HEIs".
| |
У вересні-листопаді 2021 року здобувачка третього рівня освіти Мезенцова А.В. взяла участь у міжнародному проєкті “Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність” в рамках освітнього міжнародного післядипломного стажування (180 годин / 6 кредитів), де приймала участь у розробці освітніх проєктів (cертифікат № 2021/11/1114 від 9.11.2021 р.)
| |
В серпні-жовтні 2021 р. викладач проф. Шинкаренко В.Г. та аспірант Архіпов О.В. отримали Міжнародний освітній грант №IEG/U/2021/08/12 (у розмірі 65500 грн. кожний) в рамках Міжнародної програми наукового стажування «Видатні особистості: вивчення досвіду та професійних досягнень для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу» від Міжнародного історико-біографічного інституту (Дубаї, Нью-Йорк, Рим, Єрусалим, Пекін). Викладачу та здобувачу було присвоєно кваліфікацію Міжнародного Викладача & Старшого Дослідника.
| |
В червні-серпні 2021 р. викладачі доц. Догадайло Я.В. та доц. Водолажська Т.О. отримали Міжнародний освітній грант №IEG/U/2021/04/12 (у розмірі 65500 грн. кожний) в рамках Міжнародної програми наукового стажування «Видатні особистості: вивчення досвіду та професійних досягнень для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу» від Міжнародного історико-біографічного інституту (Дубаї, Нью-Йорк, Рим, Єрусалим, Пекін). Викладачам було присвоєно кваліфікацію Міжнародного Викладача & Старшого Дослідника. |
Участь у гранті проєктів програми ЄС Еразмус+
У серпні 2020 р. ХНАДУ у складі консорціуму університетів виборов грант проєктів програми ЄС Еразмус+ напряму Розвиток потенціалу вищої освіти (СВНЕ) 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату» (Synergy of educational, scientific, management and industrial components for climate management and climate change prevention – CLIMAN). Цілі проекту: оновити існуючі магістерські програми шляхом розробки міждисциплінарного навчального модуля «Кліматичний менеджмент»; заснувати при університетах-партнерах консультаційні Центри кліматичного менеджменту і забезпечити їх сталий розвиток. Тривалість проєкту: 15.11.2020-14.11.2023 рр.
З червня 2021 р. аспірантки спеціальності 037 «Менеджмент» Овчаренко А.Г. та Ковальова О.П. приймали участь у програмі ERASMUS+ в проєкті CLIMAN за напрямом Розробка навчального модулю «Кліматичний менеджмент», в рамках якого, аспіранти кафедри менеджменту разом з викладачами та аспірантами кафедри екології ХНАДУ (зав. кафедрою д.т.н., проф. Внукова Н.В.), розробляли вибірковий освітній компонент «Еколого-інноваційне управління підприємствами автомобільного транспорту», який увійде до міждисциплінарного навчального модуля в сфері запобігання зміни клімату, адаптації та пом'якшення наслідків від автомобільного транспорту. Очікувані результати проєкту CLIMAN:
1. Оновлення за рахунок розробленого навчального модулю «Кліматичний менеджмент» магістерської програми, що буде реалізуватися в університетах-партнерах.
2. Кваліфікований персонал.
3. Створення Центрів кліматичного менеджменту в університетах-партнерах.
4. Розроблення «дорожньої карти» взаємодії промислового, транспортного, сільськогосподарського та туристичного секторів і місцевих органів влади щодо реалізації політики з кліматичного менеджменту.
5. Кваліфіковані кліматичні менеджери.