Історія розвитку кафедри

Починаючи з 1962 року, при Харківському iнженерно-економiчному iнститутi була розпочата підготовка iнженерiв-економiстiв для автомобільного транспорту. Враховуючи проблеми цього навчального закладу із забезпечення інженерної підготовки цих фахiвцiв, спецiальнiсть з 1.09.1964 року було передано в Харківський автомобiльно-дорожнiй інститут. Перший прийом студентів в ХАДI на спеціальність «Економіка i організація автомобільного транспорту» було здійснено у вересні 1964 р.

Для пiдготовки студентiв спеціальності наказом №324 вiд 2.06.65 р. в ХАДI було створено кафедру «Економіка i органiзацiя автомобiльного транспорту». Кафедра вела цикл економiчних дисциплiн за спеціальностью «Економіка i органiзацiя автомобiльного транспорту», а також здiйснювала органiзацiйно-економiчну пiдготовку iнженерiв-механiкiв за спеціальностью «Автомобільне господарство» за денною i заочною формами навчання.

У 1971 роцi на кафедру було передано з дорожнього та механічного факультетів дисципліни «Економіка дорожнього господарства» та «Економіка машинобудiвних підприємств». У зв’язку з цим кафедра одержала назву «Економіка виробництва».

У 1987 роцi дані дисциплiни було передано назад, вiдповiдно, на кафедри дорожньо-будiвельного i механiчного факультетiв i кафедра знову одержала назву «Економіка i органiзацiя автомобiльного транспорту». 

Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеДетальніше...

Назви кафедри