Інформація для абітурієнтів

Запрошуємо всіх бажаючих вступити в ХНАДУ з метою реалізувати свій спортивний потенціал в видах спорту.

У Автодорожньому університеті ректорат, профком, деканати приділяють велику увагу розвитку спорту, навчанню спортсменів, а саме надають індивідуальний план-графік відвідування занять, забезпечують стипендією.

Для студентів, які мають особливі спортивні досягнення, з метою підтримки рівня їх спортивної майстерності, його вдосконалення і можливості поєднувати тренувальний процес з навчанням на кафедрі фізичного виховання і спорту, організовані спортивні секції з понад 24 видів спорту. Студенти, які відвідують заняття в даних спортивних секціях, відстоюють честь університету на міжвузівських, всеукраїнських, а також міжнародних змаганнях, регулярно займаючи на них призові місця.

На кафедрі фізичного виховання і спорту працюють 3 Заслужених тренера України, 2 судді міжнародного класу, 3 судді національної категорії. Останнім часом висококваліфіковані тренери підготували двох Заслужених майстрів спорту, 12 майстрів спорту міжнародного класу та понад 60 майстрів спорту України.

Надати широкий спектр секційного вибору дозволяє унікальна за своїми масштабами спортивна база ХНАДУ, яка модернізується і зростає з кожним роком.

Звернення капітана збірної команди ХНАДУ з футболу Фоменко Микити

Звернення аспіранта ХНАДУ, срібного призера ІІ юнацьких олімпійських ігор Дениса Вороновського.

Звернення випускника ХНАДУ, МСМК, двократного Чемпіона Світу Ігоря Кудрицького

Звернення Заслуженого тренера України, старшого викладача кафедри ФВiС Плотнікова Євгена.

Звернення Заслуженого тренера України, старшого викладача кафедри ФВiС Романенко Олександра та його вихованця студента ХНАДУ триразового Чемпіона Світу з кікбоксингу Ігоря Христосова.

Наша гордість

Антон Бабічев, студент МФ, МС, срібний призер Чемпіонату Світу, багаторазовий призер чемпіонатів та кубків України з гирьового спорту.  

Владислав Муравський студент ФТС, МСМК з кікбоксінгу, ЧС з кікбоксингу, Срібний призер Чемпіонату Європи, член Олімпійської та національної збірної України.

Игорь Христосов студент ФТС ЗМС по кікбоксингу Триразовий Чемпіон світу серед дорослих Дворазовий Чемпіон світу серед молоді член національної збірної України.

Марія Дрбоян, студентка ФТС Заслужений Майстер Спорту України, , трьохкратна Чемпіонка Світу, чотирьохкратна Чемпіонка Європи, багаторазова Чемпіонка України з боротьби сумо. Нагороджена орденом Княгині Ольги III ступеня.  

Валентина Головченко, студентка ФТС, МСМК, чемпіонка світу, багаторазова чемпіонка України з гирьового спорту.  

Григорій Гусаров, студент МФ, МСМК, учасник Олімпійських Ігор 2012р., багаторазовий чемпіон України з тхеквондо.  

Мухамед Алієв студент ФТС МС з вільної боротьби, бронзовий призер Чемпіонату Світу, призер Чемпіонату Європи, переможець чемпіонатів та кубків України.

Константин Костеневич, студент МФ, МС, серебряный призер Чемпионата мира, Чемпион Европы, многократный Чемпион Украины по тхэквондо ВТФ.

Ігор Кудрицький, студент МФ, МСМК, двократний Чемпіон Світу, Чемпіон Європи, багаторазовий Чемпіон України з кікбоксингу.  

Катерина Москальова студентка ФТС, майстер МСМК з боротьби самбо, Чемпіонка Європи, бронзова призерка Чемпіонату Світу, багаторазова переможниця чемпіонатів та кубків України.

Олексій Обрусник, студент МФ, МС, Чемпіон світу з хортингу, чемпіон України з гирьового спорту.  

Єгор Леонов студент ФТС МС з боротьби самбо, бронзовий призер Чемпіонату Європи, переможець чемпіонатів та кубків України.

 Сергій Горсков, студент АФ, МСМК по боксу срібний призер чемпіонату Європи, Чемпіон України, член Олімпійської збірної України.

Денис Вороновський , студент МФ, МСМК, срібний призер II Юнацьких Олімпійських Ігор, Чемпіон Європи, багаторазовий Чемпіон України з тхеквондо.

Стеценко Дмитро,cтудент ФТС,MC, чемпіон світу серед студентів, бронзовий призер серед дорослих та багаторазовий чемпіон України з самбо.

В рамках дня відкритих дверей ХНАДУ кафедра фізичного виховання та спорту сумісно з кафедрами факультету управління та бізнесу приймала участь у  майстер-класі для абітурієнтів.

Спартакіада університету з настольного тенісу

Спартакіада університету з шахів

Спартакіада університету з шашок