Опубліковано:

Підписано Договір про співпрацю з Барановицьким державним університетом (Білорусь)

За ініціативи кафедри економіки і підприємництва 17 лютого 2021 року підписано Договір про двосторонню співпрацю між ХНАДУ та Барановицьким державним університетом (Білорусь).

Договором передбачено розвиток двосторонньої співпраці в науково-дослідній, навчально-виховній і...

Опубліковано:

Підвищення кваліфікації у ХVІII Міжнародній школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті»

27-29 січня 2021 року викладачі кафедри економіки і підприємництва доц. Деділова Т.В., ст. викл. Прокопенко М.В., ас. Токар І.І. взяли участь у роботі ХVІII Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті», яка проходила на базі НТУ «ХПІ».

Викладачі...

Опубліковано:

ХНАДУ – співорганізатор наукової конференції у Болгарії. Запрошуємо до участі!

Доцент кафедри економіки і підприємництва, к.е.н, доц. Левченко Я.С. включена до складу організаційного комітету Міжнародної науково-практичної INTERNET-конференції «Стратегічні імперативи розвитку господарюючих суб’єктів в умовах турбулентності», що відбудеться 22 квітня 2021...

Опубліковано:

Продовжуємо опановувати курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах»

Доцент кафедри економіки і підприємництва, к.е.н, доц. Кудрявцев В.М. успішно закінчив курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах», наданий через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Курс «Зміцнення викладання та організаційного...

Опубліковано:

Знайомство з платформою ScienceDirect

Декан факультету управління та бізнесу Шевченко І.Ю. взяла участь у англомовному вебінарі «Welcome to ScienceDirect», що відбувся 17 лютого 2021 року за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Спікерами заходу виступили провідні фахівці компанії Elsevier: Катажина...

Опубліковано:

Завершено курс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти»

Доцент кафедри економіки і підприємництва, к.е.н., доц. Солопун Наталія Миколаївна успішно закінчила курс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти», наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

За результатами...

Опубліковано:

Опановуємо новий інтерфейс Web of Science

11 лютого 2021 року доцент кафедри економіки і підприємництва, к.е.н., доц. Солопун Наталія Миколаївна взяла участь у вебінарі Clarivate Analytics на тему «Розширений пошук в новому інтерфейсі» та отримала сертифікат.

Опубліковано:

Участь у циклі навчальних вебінарів з наукометрії

Завідувачка кафедри економіки і підприємництва, д.е.н, доц. Дмитрієва Оксана Іллівна пройшла цикл навчальних вебінарів з наукометрії «Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science», організований компанією «Наукові Публікації − Publ.Science».

Участь у циклі...

Опубліковано:

Продовжуємо навчання у вебінарах Clarivate Analytics

9 лютого 2021 року доцент кафедри економіки і підприємництва, к.е.н, доц. Деділова Тетяна Вікторівна взяла участь у вебінарі Web of Science «Авторські профілі науковця: бонус чи тягар», який проводився на онлайн-платформі Webex і був присвячений формуванню та підтримці у...

Опубліковано:

АНАЛІЗ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Канікули є чудовим періодом для перевірки знань і умінь, визначення напрямків подальшого самовдосконалення. В умовах цифротизації суспільних відносин особливої важливості набувають компетентності, пов’язані з цифровою грамотністю.

Національний тест на цифрову грамотність має...

Опубліковано:

Запрошуємо до участі у ХІV Міжнародній науковій конференції «Проблеми розвитку економіки підприємства: погляд молоді»

Шановні здобувачі вищої освіти!

Кафедра економіки і підприємництва запрошує Вас до участі у ХІV Міжнародній науковій конференції здобувачів вищої освіти «Проблеми розвитку економіки підприємства: погляд молоді»,яка відбудеться 12 березня 2021 року.

Детальна інформація наведена...

Опубліковано:

Викладачі кафедри економіки і підприємництва пройшли курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах»

Завідувачка кафедрою економіки і підприємництва, доц. Дмитрієва О.І. та професор кафедри економіки і підприємництва, проф. Дмитрієв І.А. успішно закінчили курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах», наданий через платформу масових відкритих...

To top