NEWS

Published:

Приєднання доцента кафедри обліку і оподаткування до професійної спільноти Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ)

Щиро вітаємо Костенка Юрія Олексійовича, доцента кафедри обліку і оподаткування, з приєднанням до професійної спільноти Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ).

ФПБАУ заснована у 1996 році, є громадською професійною саморегульованою, некомерційною...

Published:

Захист бакалаврських робіт зі спеціальності "Облік і оподаткування"

Сьогодні перший день захисту кваліфікаційних робіт на рівень бакалавра зі спеціальності облік і оподаткування.  Наші13 здобувачів вищої освіти гідно витримали це випробування. Попереду їх чекає робота за фахом, бажаємо їм успіхів, натхнення та наснаги на професійному поприщі та з...

Published:

«Обліково-аналітичний та економіко-фінансовий інструментарій управління сучасним підприємством: міжнародний досвід»

28 травня 2021 року кафедрою Обліку і оподаткування ХНАДУ проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Обліково-аналітичний та економіко-фінансовий інструментарій управління сучасним підприємством: міжнародний досвід» (посвідчення УкрІНТЕІ № 855 від 16.12.2020 р.).

У...

Published:

Міжнародна науково-практична конференція «Обліково-аналітичний та економіко-фінансовий інструментарій управління сучасним підприємств

Міжнародна науково-практична конференція «Обліково-аналітичний та економіко-фінансовий інструментарій управління сучасним підприємством: міжнародний досвід» буде проходити за допомогою засобів дистанційного зв’язку 28.05.2021 року, початок о 14:00.

Інструкції щодо підключенн

Published:

Наші вітання активним студентам

Cтуденти спеціальності 071 "Облік і оподаткування" цього року брали участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальностей "Банківська справа" (керівник доц.Вербицька В.І.) та "Інтелектуальна власність" (керівник доц. Перунова О.М.)

За результатами...

Published:

Секційне засідання «Облік, оподаткування та право» 85-ї Науково-технічної та науково-методичної конференції ХНАДУ (11-14 травня 2021 р.)

11 травня 2021 року в режимі он-лайн відбулась 85-а Науково-технічна та науково-методична конференція ХНАДУ за секцією "Облік, оподаткування та право".

На секційне засідання конференції учасниками, які представляють 7  закладів вищої освіти, було підготовлено 16 доповідей, з...

Published:

Участь у XXXYII Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

Вже стало традицією участь студентів та викладачів кафедри обліку і оподакування у Міжнародних науково-практичних конференціях, організованих молодіжною громадською організацією "Незалежна організація молоді" спільно з Переяславським уніеверситетом Григорія Сковороди. Рід...

Published:

85-та Науково-технічна та науково-методична конференція ХНАДУ (секція "ОБЛІК, ОПОДАТКУВАННЯ ТА ПРАВО")

85-та Науково-технічна та науково-методична конференція ХНАДУ (11-14 травня 2021 року) за секцією "ОБЛІК, ОПОДАТКУВАННЯ ТА ПРАВО" буде проходити дистанційно в режимі он-лайн 11.05.2021 року о 10:30.

Інструкції щодо підключення та проведення доповідей наведено на сторінці...

Published:

Участь у ХХXI Міжнародній науково -практичній інтернет-конференції "Гуманітарний простір науки: досвід та перспективи"

  

Published:

Запрошення до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Обліково-аналітичний та економіко-фінансовий інструментарій управлі

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Обліково-аналітичний та економіко-фінансовий інструментарій управління сучасним підприємством: міжнародний досвід», яка відбудеться 28 травня 2021 року.

Конференція проводиться на...

Published:

Секційне засідання «Облік і оподаткування» 83-ї міжнародної студентської наукової конференції ХНАДУ

12 квітня 2021 року в режимі он-лайн відбулась 83-я міжнародна студентська наукова конференція ХНАДУ за секцією "Облік і оподаткування".

На секційне засідання конференції учасниками, які представляють 11  закладів вищої освіти, було підготовлено 52 доповіді, з яких 32 доповіді –...

Published:

83-я Міжнародна студентська наукова конференція ХНАДУ (секція "ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ")

83-я Міжнародна студентська наукова конференція ХНАДУ (12-16 квітня 2021 року) за секцією "ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ" буде проходити дистанційно в режимі он-лайн 12.04.2021 року о 12:30.

Інструкції щодо підключення та проведення доповідей наведено на сторінці конференції...

To top

Конференція "Сучасні тенденції розвитку обліку, оподаткування та міжнародних економічних відносин"

Міністерство освіти і науки україни

Харківський національний автомобільно-дорожній університет у співпраці з Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (м. Харків, Україна)

Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне, Україна)

Навчально-науковий інститут бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету (м. Суми, Україна)

Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» (м. Харків, Україна)

Завантажити програму Всеукраїнської науково-практичної конференції, Україна, м. Харків, 31 травня 2019 р.

Завантажити збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції, Україна, м. Харків, 31 травня 2019 р