NEWS

Published:

Конференція «Актуальні проблеми освітньо-виховного процесу та шляхи їх вирішення в умовах сучасних викликів» (18.11.2022 р.)

18 листопада 2022 року кафедрою обліку і оподаткування ХНАДУ проведено Всеукраїнську науково-методичну інтернет-конференцію «Актуальні проблеми освітньо-виховного процесу та шляхи їх вирішення в умовах сучасних викликів» (Лист ІМЗО від 12.01.2022 № 22.1/10-28).

У роботі цієї конференції взяли...

Published:

Привітання з Міжнародним днем студента

Кафедра обліку і оподаткування вітає здобувачів з міжнародним днем студента! Творчих успіхів, натхнення та здобутків в ім'я нашої країни!

Published:

Привітання з Міжнародним днем бухгалтера

Бухгалтер 911 вітає!!

 Любі колеги! Сьогодні вже більше як 5 століть бухгалтери всього світу вітають один одного із професійним днем. Впевнені, саме професійні наполегливість, зусилля та амбіційність сприяли тому, що 5 століть поспіль в цій професії є потреба і її значущість лише зростає. Ми...

Published:

«Обліково-аналітичний та економіко-фінансовий інструментарій управління сучасним підприємством: міжнародний досвід» (02.11.2022 р.)

2 листопада 2022 року кафедрою Обліку і оподаткування ХНАДУ проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Обліково-аналітичний та економіко-фінансовий інструментарій управління сучасним підприємством: міжнародний досвід» (посвідчення УкрІНТЕІ № 927 від 23.11.2021 р.).

У роботі цієї...

Published:

Запрошення на роботу до експертного відділу газети "Все про бухгалтерський облік"

Published:

Запрошення до участі у конференції

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Обліково-аналітичний та економіко-фінансовий інструментарій управління сучасним підприємством: міжнародний досвід», яка відбудеться 02 листопада 2022 року.

Конференція проводиться кафедрою Обліку і...

Published:

Запрошення на відкриту зустріч з експертною групою в рамках акредитаційної експертизи ОПП "Облік і оподаткування"

З  2 листопада на спеціальності «Облік і оподаткування» буде проходити акредитаційна експертиза освітньої програми «Облік і оподаткування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

 ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА ВІДКРИТУ ЗУСТРІЧ З  ЕКСПЕРТНОЮ ГРУППОЮ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЙНОГО ВІЗИТУ, ЯКА...

Published:

Успішне опанування курсу "Основи проєктного менеджменту"

Вітаємо зобувача вищої освіти спеціальності "Облік і оподаткування " Половко Анастасію з успішним завершенням навчання за програмою:«Основи проєктного менеджменту"

Published:

Наші вітання

  Вітаємо зобувача вищої освіти спеціальності "Облік і оподаткування " групи ЕА-31 Половко Анастасію з успішним завершенням навчання за програмою: "Облік для початківців", яка проводилась платформою PROMETEUS менеджером відділу аудиту ЕУ в Україні Олександром Матросовим.  

Published:

Привітання першокурсникам

Вітаємо першокурсників

спеціальності «Облік і оподаткування» з приєднанням до славетної кагорти СТУДЕНТІВ ХНАДУ!

Дякуємо Вам, що у такий складний час Ви знайшли сили ВЧИТИСЬ та обрали нашу спеціальність!

Будьте щасливі та нехай студентське життя стане часом високих досягнень і яскравих успіхів! ...

Published:

Запрошення студентів до участі у публічному заході, що буде організовано Національним агентством з питань запобігання корупці

Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у публічному заході, що буде організовано Національним агентством з питань запобігання корупції на тему: «Вступна кампанія 2022: ефективність роботи уповноважених ЗВО», який відбудеться *12 вересня 2022 року,* форма проведення – онлайн на...

Published:

Благодійний захід щодо підтримки Збройних сил України – підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників на тему «Комунікації

2 серпня 2022 р, доцент кафедри обліку і оподаткування Костенко Юрій Олексійович прийняв участь у благодійному заході –  підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників на тему «Комунікації під час війни» (на базі Полтавського державного аграрного університету). Кошти за участь у цьому...

To top

Конференція "Сучасні тенденції розвитку обліку, оподаткування та міжнародних економічних відносин"

Міністерство освіти і науки україни

Харківський національний автомобільно-дорожній університет у співпраці з Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (м. Харків, Україна)

Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне, Україна)

Навчально-науковий інститут бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету (м. Суми, Україна)

Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» (м. Харків, Україна)

Завантажити програму Всеукраїнської науково-практичної конференції, Україна, м. Харків, 31 травня 2019 р.

Завантажити збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції, Україна, м. Харків, 31 травня 2019 р