FAKULTÄT NACHRICHTEN

Verlagswesen:

Тхеквондо ВТФ

16-18 лютого у м. Хмельницький проходив Кубок України з тхеквондо ВТФ, у якому двоє здобувачів ХНАДУ завоювали дві медалі.

         Здобувач механічного факультету Чорний Ярослав посів ІІІ місце, програвши у півфінальній сутичці випускнику ХНАДУ факультету транспортних систем Ігнатій Данилу, який...

Verlagswesen:

Тхеквондо (ВТФ)

19-20 лютого у м. Хмельницький відбулись фінальні змагання ХІХ літньої Універсіади України з тхеквондо (ВТФ). Здобувачі механічного факультету Чорний Ярослав та Владислав Функендорф посілили перші місця у своїх вагових категоріях 87кг та 58 кг відповідно.

         Вітаємо переможців і тренера...

Verlagswesen:

Чемпіонат України з змішаних єдиноборств

17 – 18 лютого 2024 року у Дніпрі відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих. За підсумками результатів було сформовано склад збірної України, який буде представляти нашу країну з 29 березня по 6 квітня на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА в Белграді,...

Verlagswesen:

Олімпійський урок

28 лютого 2024 року о 15:00 дистанційно відбудеться Олімпійський урок з найкращими спортсменами нашого університету з різних видів спорту. Кафедра фізичного виховання та спорту запрошую всіх бажаючих на зустріч з ведучими спортсменами.

Посилання:   https://us05web.zoom.us/j/8919032335?pwd=TWpNUElr...

Verlagswesen:

Кафедра економіки і підприємництва здобула 1-е місце у загальному рейтингу кафедр ХНАДУ за 2023 р.

16 лютого 2024 р. на засіданні Вченої  ради ХНАДУ було підведено підсумки роботи факультетів і кафедр за напрямами наукової та методичної роботи за 2023 р. у вигляді рейтингування.

Перше місце серед кафедр ХНАДУ здобула кафедра економіки і підприємництва, очолювана д.е.н., проф. Дмитрієвою О.І....

Verlagswesen:

10 років науково-методичного лідерства ФУБ

16 лютого 2024 р. на засіданні Вченої  ради ХНАДУ було підведено підсумки роботи факультетів і кафедр за напрямами наукової та методичної роботи за 2023 р. у вигляді рейтингування.

Перше місце серед факультетів ХНАДУ посів факультет управління та бізнесу (декан – проф. Шевченко І.Ю.), здобувши 1-е...

Verlagswesen:

Проф. Дмитрієва О.І. – запрошений лектор Казахського автомобільно-дорожнього інституту ім. Л.Б. Гончарова

Продовжується успішна реалізація Договору про співпрацю між Казахським автомобільно-дорожнім інститутом ім. Л.Б. Гончарова (Казахстан) та Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом.

Цього разу сторони домовилися про викладання протягом весняного семестру 2023/2024 н.р....

Verlagswesen:

Серед героїв - наші студенти

Пам'ятною медаллю "ЗА ОБОРОНУ МІСТА -ГЕРОЯ ХАРКІВ" нагороджено молодшого сержанта ЗСУ, здобувача вищої освіти спеціальності "Облік і оподаткування" Сітнікова Олександра Юрійовича (група ЕА-31-21).

Висловлюємо щиру вдячність за Ваш внесок у перемогу!!!

Вітаємо Вас, Олександр Юрійович! Перемоги...

Verlagswesen:

Розширюємо можливості академічної мобільності спільно з DAAD та Dresden University of Technology

22 лютого 2024 року відбувся онлайн-колоквіум «Ukraine digital: синергії взаємодії на шляху до відновлення» за підтримки Дрезденського технічного університету. В рамках колоквіуму викладачі ХНАДУ та НТУ «Дніпровська політехніка», які створювали цифрові навчальні матеріали різноманітних форматів...

Verlagswesen:

Кафедра менеджменту здобула 2 місце в загальному рейтингу університету

З великим задоволенням повідомляємо вас про те, що наша кафедра менеджменту здобула заслужене 2 місце в загальному рейтингу університету за результатми 2023 року! Це надзвичайно важливе досягнення, яке підтверджує високий рівень наукової та методичної роботи як викладачів, так і студентів.

Рейтинг...

Nach Datum