Вітаємо на сторінці кафедри Менеджменту! Кафедра здійснює підготовку молодших бакалаврів, бакалаврів, магістрів і докторів філософії в галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Менеджмент – більше мистецтво, ніж наука. Менеджмент – це вміння працювати з людьми, для досягнення цілей як організації, так і її членів. Менеджер повинен бути керівником, за яким люди готові йти, ідеям якого вони готові вірити.

Уміння поводитися з людьми – це товар, який можна купити точно так само, як ми купуємо цукор або каву ... І я заплачу за таке вміння більше, ніж за що-небудь інше на світі.

Дж.Д. Рокфеллер – бізнесмен, один з найбагатіших людей світу

Будь-який ефективний менеджер, якщо він дійсно ефективний, вміє і гроші заробляти, і стежити за тим, щоб інші заробляли їх правильно.

П. Друкер – відомий теоретик з менеджменту

ПРО НАС!

ОСОБЛИВОСТІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»

У відмінності від інших економічних спеціальностей, де акцент робиться на загальноекономічних питаннях, на спеціальності «Менеджмент» передбачається вивчення як економічних дисциплін, так і поглиблене вивчання управлінських, маркетингових і логістичних дисциплін. Це дозволяє випускникам займати на підприємствах практично всі посади: від економіста до керівника.

АСПІРАНТУРА

По закінченні спеціальності «Менеджмент» випускники можуть продовжити навчання в аспірантурі.

На нашій кафедрі функціонує наукова школа «Економіка і управління підприємствами транспортного комплексу» (з 1995 р.).

НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Починаючи з 2012 року студенти мають можливість навчатися за програмою подвійного диплому та отримати другий диплом:

– Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy (WSZOP) (Вища школа управління охороною праці в Польщі (м. Катовиця, Польща).

ВИДАННЯ

Видається збірник наукових праць Внешняя ссылка открывается в новом окне«Економіка транспортного комплексу», який включено до Переліку наукових фахових видань України, де публікуються результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата економічних наук; реферується українським реферативним журналом «Джерело» і входить до загальнодержавної реферативної бази даних «Україніка наукова» (Україна); а також включено до міжнародних наукометричних баз даних: Index Copernicus (Польща),  Google Scolar, Directory of Research JournalIndexing (Індія).

Останнi новини

Координати кафедри

Наша адреса: 61111, м. Харків, вул. Владислава Зубенко (Тимурівців), 3А, факультет управління та бізнесу ХНАДУ (ст. метро «Академіка Павлова»). Внешняя ссылка открывается в новом окнеМи на карті

Залишити питання

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах