ВИХОВНА РОБОТА

 

Пріоритетним напрямом діяльності кафедри економіки і підприємництва є організаційно-виховна робота, спрямована на створення сприятливих умов для особистісного та професійного розвитку студентів, забезпечення їх активної життєдіяльності, задоволення потреб у інтелектуальній, культурній сферах, виховання їх високих моральних та патріотичних якостей.

З цією метою в межах комплексного плану виховної роботи факультету управління та бізнесу Харківського національного автомобільно-дорожнього університету кафедрою проводяться заходи за такими напрямами, як профорієнтаційна робота, художня самодіяльність, участь у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах і конкурсах, спортивні змагання різних рівнів тощо.

Гордістю кафедри є талановиті студенти, які активно підтримують свій університет, місто та країну в громадській, спортивній, науковій та творчій діяльності. Зокрема, студенти кафедри приймають активну участь в організації та проведенні конкурсів «Міс та Містер ХНАДУ»,  вітають під час святкових концертів своїх друзів та викладачів з нагоди Дня перемоги, Міжнародного жіночого дня 8 Березня, Дня автомобіліста і дорожника.

За останні роки студентами отримано вагомі досягнення в Міжнародних Олімпіадах з економічних, фінансових дисциплін і питань управління, Всеукраїнських студентських олімпіадах, в абсолютній першості фіналу Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2018 "Look of New Generation/Погляд нового покоління", Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science – 2018», Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності 051 «Економіка» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, ХІІ Всеукраїнському молодіжному конкурсі «Новітній інтелект України», Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проектів «Бізнес-трамплін», Чемпіонаті з рішення бізнес-кейсів від ТОП – компаній України «Мультибрендовий виклик від ARENA STORE».

Активними провідникам індивідуальної виховної роботи кафедри є куратори академічних груп, які, маючи особливий підхід до кожного зі своїх студентів, надають їм всебічну допомогу під час вирішення окремих питань, що стосуються студентського життя. Куратори організовують відвідування студентами музеїв, театрів, виставок, проводять зустрічі студентів з діячами культури, літератури, мистецтва.

З метою формування правової та комунікативної культури студентів, а також формування у студентів активної громадянської позиції викладачі кафедри висвітлюють на лекціях і семінарських заняттях питання загальнолюдських цінностей, моралі і менталітету українського народу.

Виховна робота є важкою та такою, що має «людське обличчя», та кафедра завжди радо вітає ініціативи своїх студентів й сприяє їх розвитку. Тільки шляхом поєднання спільних зусиль ланцюга «університет-кафедра-студент» можлива ефективна реалізація ідей створення університету третього тисячоліття, запорукою чого і виступає організаційно-виховна робота.

 Вечірка "Назад у 90-ті"  

Гра у Cash Flow  

Конкурс "Місс ХНАДУ"  

Конкурс студентських команд LoNG