Русский
English
Deutsch
Français
Saturday, 19-01-2019

 

КОНКУРС «МОЛОДИЙ ЕКОНОМІСТ»

 

16 грудня 2017 року кафедрою економіки і підприємництва було проведено фінальний тур конкурсу «Молодий економіст». Конкурсною комісією було заслухано 14 кращих наукових робіт учнів 11-х класів загальноосвітніх шків, ліцеїв і гімназій. Усі фіналісти отримали дипломи та подарунки, а їх наукові керівники - подяки та подарунки.

Окрім того всім переможцям були вручені іменні сертифікати, що передбачають надання 10% знижки на навчання на контрактній основі або 10% надбавки до стипендії при навчанні на бюджетній основі у разі  вступу до ХНАДУ у 2018 році на спеціальності 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Пільги надаються на І семестр навчання і зберігаються у подальшому за умови відмінного навчання.

Конкурсною комісією було відзначено актуальність, теоретичну обґрунтованість і практичну цінність наукових робіт фіналістів конкурсу.

Усі роботи отримали рекомендації до участі в обласному турі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України.

 

Фотозвіт